KMK PROGRES

Doradztwo

Działalność prowadzę z myślą o potrzebach klientów, którzy nie do końca znają swoje prawa.

Szkolenia

Oferuję szkolenia pracowników zakładów ubezpieczeń oraz innych podmiotów.

Doradztwo Odszkodowawcze

Model obranej działalności skierowany jest do podmiotów fizycznych oraz prawnych.

Media

28
Lipiec

PZU S.A , InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insuranse Group – nietykalni…

Przez okres kilku miesięcy zmierzam do „zrozumienia” gigantów ubezpieczeniowych, które w sprytny sposób przekłamują obowiązujące przepisy tworząc swoją filozofię interpretacji prawa pisanego. Niedopuszczalne działania uderzają w portfele poszkodowanych często niemających pojęcia, że ponieśli kolejną szkodę majątkową z winy ubezpieczyciela.»

09
Styczeń

PZU SA , rynek ubezpieczeniowy – tylko audyt przyniesie zmiany

PZU MOCNO POMOCNE – kpina, skandal , obrzydliwe kłamstwo , które promuje potentat na rynku ubezpieczeniowym . Czas naz zmiany . Małgorzata Klemczak apeluje listem otwartym do Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego . W imieniu swoim oraz rzeszy osób poszkodowanych zwraca się do organów kontrolnych nadzorujących firmy ubezpieczeniowe o podjęcie działań, które doprowadzą do respektowania przepisów polskiego prawa.»

10
Luty

Ani samochodu, ani pieniędzy

Składki brali, odszkodowania nie wypłacą. Jan Karpus z pomocą pośrednika sprowadził samochód z Niemiec. Zarejestrował go w Polsce i bez problemu ubezpieczył. Kłopot pojawił się, gdy auto skradziono. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania twierdząc, że umowa kupna samochodu była sfałszowana. Dowodów jednak nie przedstawił.»

26
Październik

Dlaczego ubezpieczyć mieszkanie. Rozmowa z ekspertem

Wykup polisy to zabezpieczenie naszego kapitału stanowiącego dobytek gromadzony niekiedy przez kilkadziesiąt lat. To gwarancja, że w chwili, kiedy zostaniemy poszkodowani, zakład ubezpieczeń zrekompensuje chociaż w części poniesione straty.»

03
Czerwiec

Dlaczego firmom ubezpieczeniowym nie zależy, by tropić oszustów, którzy wyłudzają odszkodowania

Firmy więcej oszczędzają na tym, że bezprawnie nie wypłacą klientom odszkodowań lub je zaniżą niż na ściganiu oszustów ubezpieczeniowych. To po co mają tropić przestępców? - mówi trzech byłych pracowników jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. »

13
Luty

Przezorny (zawsze) ubezpieczony

Im większe kwoty fałszywych odszkodowań, tym wyższe stawki dla uczciwych klientów. Szkody na "bliźniaka", ustawione stłuczki, szukanie ofiary z zarysowanym autem. Oszusci ubezpieczeniowi wiedzą, jak wyłudzić odszkodowanie OC i AC. Niektórzy robią to zawodowo. »

19
Sierpień

Rekordzista miał 36 stłuczek. Jak klienci oszukują na ubezpieczeniach komunikacyjnych

Przez 24 lat pracowała pani w jednej z największych firm ubezpieczeniowych i ścigała klientów, którzy próbowali wyłudzić odszkodowania. Dużo ich było? - rozmowa z Małgorzatą Klemczak, specjalistką od przestępczości ubezpieczeniowej, która ściga przestępców ubezpieczeniowych.»

Aktualności

List Otwarty

PZU S.A , InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insuranse Group – nietykalni…

List Otwarty

09.01.2015

Program Interwencja

10.02.2012

Wywiad w Gazecie Pomorskiej

26.10.2011 - udzielono wywiadu dla gazety Pomorskiej.

Wywiad w Gazecie Pomorskiej

03.06.2011 - udzielono wywiadu dla gazety Pomorskiej.

Wywiad w Expresie Bydgoskim

13.02.2011 - udzielono wywiadu dla gazety Expres Bydgoski.

Wywiad w Gazecie Pomorskiej

19.08.2010 - udzielono wywiadu dla gazety Pomorskiej.